Beylikdüzü, İstanbul

Uzmanlık Alanlarım

Danışmanlık

Güçlükler başarının değerini artıran süslerdir – Molière

Firmanızın insan kaynaklarını daha verimli kullanmasını sağlamak için aşağıdaki konularda danışmanlık vermekteyim. Benimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Seçme ve Yerleştirme

Şirketiniz için ihtiyaç olan pozisyonların kapatılması, belirlenen yetkinlik modeline göre ölçülmesi uygun olanların iş başı yaptırılması. Şirket bünyesindeki kritik pozisyondaki yönetici ve yönetici adayı pozisyonların ölçülmesi ve kariyer planlarının çıkarılarak geleceğe hazırlanması.

İnsan Kaynakları Sistem ve Altyapı Kurulumu

Bu çalışma modelimizle şirketlerimize insan kaynakları sistem ve alt yapı kurulumu veya mevcut insan kaynaklarının gelişimi sağlanarak kurumsallaşma için hazırlanması amaçlanır. Proje bazlı hizmetler ile şirketler için gerekli olan insan kaynakları gereksinimlerini hayata geçiriyor, tecrübemizle iş ortaklarımıza danışmanlık yapıyoruz.

Eğitim ve Gelişim

Şirketlerimizin insan kaynakları danışmanlığı sırasında belirlenen yetkinlikler ve gelişim alanları için yapılacak Eğitim İhtiyaç Analizi sonrasında ihtiyaç olan eğitimler sınıf içi veya genel katılıma açık olarak gerçekleştirilir. Konu eğitimlerde, mevcut eğitim ihtiyaçları ve/veya gelecekteki muhtemel kişisel ya da kurumsal ihtiyaçları karşılamak amaçlanmaktadır.

Yönetici Eğitimi (Management Training)

Şirketlerin büyüme ve gelişimleri için gerekli olan yeteneklerin yetiştirilmesi amacıyla kurgulanan bu model, kurumlar için oldukça stratejik bir konudur.

İş Hukuku Danışmanlığı

İş hukuku uzmanlıklarıyla da sizlerin yanındayım. Kurumların insan kaynakları uygulamalarını yasal mevzuatlara uygun olarak yönetmek ve olası kayıpların önüne geçebilmek için danışmanlık hizmetleri sunmaktayım.

İnsan Kaynakları Denetimi (HR Audit)

İnsan Kaynakları yapı ve sistemlerinize kaç puan verirsiniz?

İnsan Kaynakları alanında 23 yıllık deneyim

23 yıllık İnsan Kaynakları yönetimi deneyimi ile firmanıza bir çok farklı alanda destek olmamı isterseniz benimle iletişim kurmanız yeterlidir.